Polski Związek Działkowców
Get Adobe Flash player

W dniu 28 października br. (poniedziałek) w Warszawie obradować będzie Prezydium Krajowej Rady PZD

W dniu 28 października br. (poniedziałek) w Warszawie obradować będzie Prezydium Krajowej Rady PZD. Obrady rozpoczną się o godzinie 8.30. Przewodniczył im będzie Prezes Eugeniusz Kondracki. W obradach wezmą udział członkowie Prezydium Krajowej Rady PZD, Przewodniczące Krajowej Komisji Rozjemczej i Rewizyjnej oraz czołowi działacze PZD z całego kraju.

Tematem posiedzenia  będzie aktualna sytuacja w jakiej znalazł się Związek, a także wypracowanie stanowiska PZD w związku z postawą Platformy Obywatelskiej wobec art. 30 ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych dotyczącego uwłaszczenia działkowców, które w dalszym ciągu pozostaje kwestią sporną. 

Celem spotkania jest wypracowanie niezbędnych działań Związku, które przyczynią się  do szybkiego zakończenia prac  nad nową ustawą działkową przed wyznaczonym przez Trybunał Konstytucyjny terminem.

Informacja z posiedzenia Prezydium Krajowej Rady oraz  podjęte w jego trakcie stanowiska dostępne będą na naszej stronie internetowej po zakończeniu obrad.

FEW Meter


Nowy Statut PZD
35 lat PZD – koncert
Łączymy pokolenia
Mini galeria
Losowy obrazek z galerii

Losowy obrazek z galerii

Losowy obrazek z galerii

Losowy obrazek z galerii

Losowy obrazek z galerii

Losowy obrazek z galerii

Użytkownicy na stronie
Teraz na stronie: 1
Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 288
W sumie od 01.01.2015: 186839