Polski Związek Działkowców
Get Adobe Flash player

Komunikat Krajowego Zarządu PZD w sprawie dyżurów telefonicznych pracowników merytorycznych biur Okręgowych Zarządów PZD oraz biura Krajowej Rady PZD

Krajowy Zarząd PZD na posiedzeniu 21 kwietnia 2020r. zdecydował o wprowadzeniu od dnia 22.04.2020r. w biurach Okręgowych Zarządów PZD i biurze Krajowej Rady PZD dyżurów telefonicznych, które realizowane będą przez pracowników merytorycznych. 

pobierz: GRAFIK DYŻURÓW W BIURZE KRAJOWEJ RADY

Biuro Okręgu w Gorzowie Wlkp. udziela informacji od poniedziałku do piątku w godzinach pracy tj. od 800 do 1600 pod numerem telefonu 95-722-38-36 lub mailowo: gorzow@pzd.pl
(więcej…)

Znamy nazwiska posłów – autorów ustawy o ogrodach działkowych (PO)

Tydzień po złożeniu przez PO projektu o ogrodach działkowych udało się nam dotrzeć do nazwisk autorów. Poniżej prezentujemy listę, wraz z okręgami wyborczymi i adresami mailowymi.

 

 

Achinger Elżbieta (Tarnów) kontakt@elzbietaachinger.pl

Arkit Tadeusz (Chrzanów) Tadeusz.Arkit@sejm.pl

Aziewicz Tadeusz (Gdynia) Tadeusz.Aziewicz@sejm.pl

Blanik Leszek (Gdańsk) Leszek.Blanik@sejm.pl

Bobowska Joanna (Chrzanów) Joanna.Bobowska@sejm.pl

Budka Borys (Gliwice) Borys.Budka@sejm.pl

Dunin Artur (Sieradz) Artur.Dunin@sejm.pl

Fedorowicz Jerzy (Kraków) Jerzy.Fedorowicz@sejm.pl

Gądek Lidia (Kraków) Lidia.Gadek@sejm.pl

Grupiński Rafał (Poznań) Rafal.Grupinski@sejm.pl

Huskowski Stanisław (Wrocław) posel@huskowski.eu

Janyska Maria (Piła) Maria.Janyska@sejm.pl

Kamińska Bożena (Białystok) Bozena.Kaminska@sejm.pl

Kaźmierczak Jan (Gliwice) Jan.Kazmierczak@sejm.pl

Kidawa-Błońska Małgorzata (Warszawa) Malgorzata.Kidawa-Blonska@sejm.pl

Krajewska Ligia (Warszawa) Ligia.Krajewska@sejm.pl

 
Łapiński Marek (Wrocław) Marek.Lapinski@sejm.pl

Matusik-Lipiec Katarzyna (Kraków) Katarzyna.Matusik-Lipiec@sejm.pl

 

Munyama Killion Munzele (Piła)  Killion.Munyama@sejm.pl

Niemczyk Małgorzata (Łódź) Malgorzata.Niemczyk@sejm.pl

 

Niesiołowski Stefan (Zielona Góra) Stefan.Niesiolowski@sejm.pl

 

Okrągły Janina ( Opole) Janina.Okragly@sejm.pl

 

Pietrzczyk Lucjan (Kielce) Lucjan.Pietrzczyk@sejm.pl

Pitera Julia (Płock) Julia.Pitera@sejm.pl

 

Plura Marek (Katowice) Marek.Plura@sejm.pl

Pluta Mirosław (Rzeszów) Miroslaw.Pluta@sejm.pl

Pomaska Agnieszka (Gdańsk) Agnieszka.Pomaska@sejm.pl

 

Poślednia Krystyna (Konin) Krystyna.Poslednia@sejm.pl

 

Rutkowska Dorota (Piotrków Trybunalski) Dorota.Rutkowska@sejm.pl

Sibińska Krystyna (Zielona Góra) Krystyna.Sibinska@sejm.pl

 

Staroń Lidia (Olsztyn) Lidia.Staron@sejm.pl

Śledzińska-Katarasińska Iwona (Łódź) Iwona.Sledzinska-Katarasinska@sejm.pl

 

Tomański Piotr (Krosno) biuropiotrtomanski@interia.eu

Trybuś Aleksandra (Bielsko-Biała) Aleksandra.Trybus@sejm.pl

Wolak Ewa (Wrocław) Ewa.Wolak@sejm.pl

Ziętek Jerzy (Katowice) Jerzy.Zietek@sejm.pl

 

Żmijan Stanisław (Chełm) Stanislaw.Zmijan@sejm.pl